اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر و میمه در سال 1398 برگزار شد.
1398/02/13

امام جمعه شاهین شهر: حضور کارشناسان مذهبی یکی از شروط تاسیس مراکز مشاوره پیشگیری از طلاق باشد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سروش آدینه اولین جلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین شهر و میمه در دفتر امام جمعه شاهین شهر روز پنجشنبه 12 اردیبهشت برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ملکیان صبح امروز در ستاد امربه‌معروف و نهی از منکر شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کردند: نمازهای جماعت در ماه مبارک رمضان با حضور مداوم مدیران به‌عنوان یکی از معروفات در ادارات برگزار می‌شود.

ایشان افزودند: مدیران مقید به حضور در نمازهای جماعت باشند و امامان جماعت نیز در بین دونماز ظهر و عصر احکام دینی و شرح و تفسیری از آیاتی از قران کریم را بیان کنند.

امام‌جمعه شاهین شهردراین جلسه که امامان جمعه گز و گرگاب نیز حضور داشتند به برپایی منظم جلسات این ستاد به تعداد حداقل 8جلسه در سال اشاره و خاطرنشان کرد :
به‌منظور بهره‌گیری بهتر از برکات ماه مبارک رمضان و برگزار مطلوب برنامه‌های مذهبی ویژه این ماه، پیش‌تر جلساتی با کارگزاران مساجد، روحانیون و هیئت‌های امنای مساجد و مداحان شاهین‌شهر و میمه برگزارشده است.

حجت الاسلام والمسلمین ملکیان تأسیس مراکز مشاوره پیشگیری از طلاق را با حضور کارشناسان مذهبی در کنار کارشناسان روانشناسی خواستار شد.