تفکر بسیجی راه حل مشکلات کشور است
1398/08/25

امام جمعه شاهین شهر گفت: تفکر بسیج یک تفکر کارآمدی است که در سخترین شرایط کارسازترین بوده است و در واقع بسیج یک جریان ارزشی است که تمام فطرت‌های خوب را در آینده وجودیش متبلور کرده است.

به گزارش روابط عمومی دفتر امام جمعه شاهین شهرصبحگاه مشترک بسیجیان شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور امام جمعه شاهین شهر حاج آقا هاشمی، فرماندار شهرستان , نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی , شهردار و اعضای شورای شهر و دیگر مسئولان شهر در رزمایش الی بیت المقدس برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر با تبریک ولادت با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) گفت: بسیج کارآمد‌های زیادی در عرصه‌های مختلف جامعه  از جمله دفاعی، امنیتی، فرهنگی و محرومیت زدایی دارد.

ایشان افزود: در زمانی کشور در دوران دفاع مقدس  در معرض تهدید نظامی دشمنان بود بسیج درخشان عمل کرد و کارنامه قابل قبولی از خود به جای گذاشت و در این زمان نیز در عرصه‌های فرهنگی، بازسازی و جهادی بسیار موفق عمل کرده است.

امام جمعه شاهین شهر با تاکید بر ارزش بسیج در جامعه گفت: تفکر بسیج یک تفکر کارآمدی است که در سخترین شرایط کارسازترین بوده است و در واقع بسیج یک جریان ارزشی است که تمام فطرت‌های خوب را در آینده وجودیش متبلور کرده است.

حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی تصریح کرد: اگر در اقتصاد هم بسیجی وار عمل کنیم وضعیت اقتصادی کشور سامان می‌یابد و وضعیت معیشت مردم بهتر می‌ گردید.

گفتنی است رزمایش گردان های بیت المقدس سپاه ناحیه مقاومت بسیج شاهین شهر با نام "الی بیت المقدس" در کوی مهدیه شاهین شهر طی 2 روز برگزار شد.

این رزمایش با شعار 40 سال مردم یاری، امنیت و خدمت با رمز یا رسول الله، یا رسول الله یا رسول الله در سال جاری انجام شد.