ما در حوزه اقتصادی و اجتماعی به پدافند غیرعامل عمل نکردیم
1399/08/12

امام جمعه شاهین شهر تأکید کرد: ما در حوزه اقتصادی و اجتماعی به پدافند غیرعامل عمل نکردیم و مردم را اقناع نکردیم.

به گزارش نگاه اصفهان، حجت الاسلام و المسلمین قاسم هاشمی در جلسه شورای اداری شهرستان شاهین شهر و میمه گفت: پدافند غیرعامل یعنی دفاع غیرمستقیم، یعنی آمادگی و مدیریت به گونه ای باشد که در هنگام بروز بحران ها، آسیب پذیری به حداقل خود برسد و ما در حوزه اقتصادی و اجتماعی به پدافند غیرعامل عمل نکردیم و مردم را اقناع نکردیم.
وی اضافه کرد: با این گرانی های افسارگسیخته و مشکلات معیشتی که بسیاری از آنها قابل توجیه هم نیستند همه نشان از عمل نکردن ما به پدافند غیرعامل در حوزه اقتصادی و اجتماعی دارد.
امام جمعه شاهین شهر با اشاره به اینکه در حال حاضر شرایط خوب معیشتی در جامعه وجود ندارد گفت: نباید اعتماد مردم به مسئولین قطع شود و ما در حال حاضر شاهد از بین رفتن سرمایه های اجتماعی جایگاه های مسئولیتی هستیم و باید تلاش کنیم این سرمایه ها به جایگاه اصلی خود بازگردند.
حجت الاسلام و المسلمین هاشمی ادامه داد: یکی از اتفاقات مهم و خوبی که در شهرستان اتفاق افتاد ساخت و رونمایی از تندیس شهیده زینب کمایی بود که به همت فرماندار محترم شهرستان، اعضای محترم شورای فرهنگ عمومی و دیگر مسئولین شهر رقم خورد و جا دارد از همه دست اندرکاران این اتفاق میمون و مبارک تقدیر و تشکر کنم.