جلسه شورای اقامه نماز نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان
1399/08/17

جلسه شورای اقامه نماز نیروگاه شهید محمد منتظری اصفهان روز سه شنبه 6 آبان ماه سال جاری با حضور ضیایی مدیرعامل مجموعه، حجت الاسلام هاشمی امام جمعه شاهین شهر، حسینی معاونت فرهنگی نیروگاه، عطایی رابط اقامه نماز آن مرکز ، حجت الاسلام بقایی دبیر ستاد اقامه نماز شاهین شهر و دیگر مسئولین در محل دفتر مدیر عامل این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اقامه نماز استان اصفهان، در این جلسه مدیرعامل نیروگاه با بیان مطالبی در مورد اهمیت نماز و برقراری ارتباط با خدا، ضمن اشاره به برکات نماز جماعت بیان داشت یکی از مهمترین وظایفی که در قبال پرسنل بر خود لازم میداند ایجاد بستری مناسب برای تعمیق و تقویت معنویات و رابطه با خالق می باشد و در این راستا اقداماتی انجام شده و برنامه های دیگر نیز در حال پیگیری است.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین هاشمی ضمن تقدیر و تشکّر از همراهی های مجموعه نیروگاه شهید منتظری، ضمن بیان روایاتی پیرامون اهمیت خوش خُلقی و گشاده رویی، بیان داشت تلاش برای معنویت افزایی باعث افزایش راندمان کاری مجموعه خواهد شد و علاوه بر حفظ نیروی انسانی به بازدهی بهتر نیز خواهد انجامید.

سپس حجت الاسلام بقایی دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شاهین شهر ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های ستاد اقامه نماز در راستای برپایی نماز ادارات و مجموعه های صنعتی در دوران کرونا با رعایت شیوه نامه های بهداشتی اظهار داشت نیروگاه شهید منتظری به عنوان یکی از مراکز صنعتی بزرگ کشور، در زمینه برپایی نماز جماعت اهتمام لازم را دارد.

سپس حاضرین در این جلسه ضمن شرکت در نماز جماعت از مجموعه بازدید به عمل آوردند.

در آخر دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان شاهین شهر، از روند برپایی نماز جماعت و نحوه ضد عفونی و آماده سازی نمازخانه برای اقامه نماز جماعت و همچنین رعایت بهداشت در وضوخانه مجموعه بازدید و نکات لازم را یادآوری نمود.