بازدید امام جمعه شاهین شهر به مناسبت روز ملی نان از مجموعه صنعتی بزرگ آرد جرعه
1399/08/22

به مناسبت ۲۲ آبانماه روز ملی نان و در راستای تحقق شعار سال(جهش تولید)امام جمعه شاهین شهر از مجموعه صنعتی بزرگ آرد جرعه بازدید نمود.
 

در این بازدید دو ساعته،حجت الاسلام والمسلمین هاشمی طی گفت و گو با آقای محمد عصارزادگان مالک ومدیر آرد جرعه در جریان مشکلات ایجاد شده برای این کارخانه قرار گرفت.
آقای عصارزادگان با ابراز گلایه از بی مهری هایی که در طول چند سال گذشته در حق ایشان و مجموعه آرد جرعه گردیده ابراز داشت:متاسفانه در روند بروکراسی اداری و بعضا با سوء مدیریت،این مجموعه کشوری که از افتخارات شهرستان شاهین شهر و میمه می باشد،به تعطیلی کشانده شده و کارگران آن بیکار گردیده اند.که ان شاالله با پیگیری های مسئولان امردر آینده ای نه چندان دور به چرخه تولید کشور باز خواهد گشت.
امام جمعه شاهین شهر با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید کنندگان داخلی وعمل به منویات مقام عظمای ولایت در راستای اقتصاد مقاومتی بیان نمود:از تمامی ظرفیت امامت جمعه ونماز جمعه شهر برای حل مشکلات این مجموعه بزرگ صنعتی که مایه افتخار شهرستان و کشوراست استفاده خواهد نمود تا مشکلات این مجموعه از جمله بیکاری کارگران وخسارت های اقتصادی کارخانه مرتفع گردد.