بازدید امام جمعه شاهین شهر از گلخانه های شهرستان شاهین شهر ومیمه
1399/10/17

سه شنبه 16 دی ماه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی امام جمعه شاهین شهر،آقای مهندس خادمی معاون فرماندار شهرستان،آقای مهندس عباسی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان و دیگر مسئولین از گلخانه های فعال در گرگاب بازدید کردند.

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته توسط اداره جهاد کشاورزی شهرستان ، با بیان اینکه شهرستان شاهین شهر و میمه ۶۳ هکتار از اراضی کشاورزی را به تولیدات گلخانه ای اختصاص داده است اظهار نمودند ، با توجه به گسترش و توسعه محصولات گلخانه ای که از اولویت های وزارت جهاد کشاورزی است، امید است گام های موثری در جهت ارزآوری، اشتغال زایی و مدیریت مصرف آب ، برداشته شود .
حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی در این بازدید از همه کشاورزان و تولید کنندگان این عرصه ، که در شرایط فعلی جامعه و مشکلات اقتصادی، زمینه اشتغال زایی  را فراهم کرده اند ، تشکر و قدردانی نموده و این امر را گامی موثر در جهت رونق اقتصادی جامعه بیان نمودند . 
 ایشان همچنین  در جمع تولید کنندگان به بررسی مسائل و مشکلات مطرح شده پرداختند.
امام جمعه شاهین شهر با اشاره به اهمیت زکات   و تشکر از همه کشاورزان زحمتکش که در طول سالیان گذشته نسبت به پرداخت این واجب الهی ، همت گمارده اند ، بیان نمودند : که همچون گذشته با همت والا و دستان سخاوتمند تلاشگران عرصه کشاورزی و با همتی دوچندان در میدان مبارزه با فقر وارد شده و نهضت احیای زکات را بیش از گذشته نهادینه نمایند.