دیدار مدیر کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با امام جمعه شاهین شهر
1400/01/21

با عنایت به فرارسیدن ایام دهه حساب ١٠٠امام(ره) و لزوم انعکاس فعالیت‌ها و عملکردها، مهندس خانی-مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان با حجت الاسلام هاشمی-امام جمعه شاهین شهر دیدار و گفتگو داشت.

امام جمعه شاهین شهر باعنایت به مشکلات اقتصادی و معیشت موجود در جامعه و لزوم مردم داری اشاره و افزود: یکی از مهم ترین کارها، اغنا کردن مردم و تکریم ارباب رجوع می باشد و بعضا اکثر مشکلات با برخورد اخلاقی مناسب مرتفع و یا کاهش می یابد.
حجت الاسلام هاشمی خاطر نشان کرد: عدم حفظ و صیانت حقوق ارباب رجوع، موجب نارضایتی ایشان از دستگاه و البته از نظام می شود که از وجوب واجبات، ایجاد رضایتمندی در جامعه می باشد که خود موجب آرامش روحی حضرت امام(ره) و شهدای گرانقدر است.
مهندس خانی-مدیرکل بنیادمسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان ضمن تبریک ایام دهه حساب ١٠٠امام(ره)، گزارش مبسوطی از عملکرد و فعالیت های چهل و دو ساله بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان اصفهان بیان نمودند.
در این دیدار حجت الاسلام عباس آبادی-قائم مقام نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن استان، دکتر نجات-معاون پشتیبانی بنیادمسکن استان و مهندس شریفی-مدیر بنیاد مسکن شهرستان شاهین شهر و میمه، دکتر شفیقی-مشاور مدیرکل و مهندس صدر-مدیر حساب ١٠٠ امام(ره) حضور داشتند.