#پیام حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی #امام_جمعه شاهین شهر به #مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
1400/01/29

سلام بر ارتشیان ، شما مردان خدا که میراث دار خون شهیدانید پاینده باشید و سربلند. بیست و نهم فروردین ماه روز ارتش، روز بزرگداشت حماسه آفريني هاي غيورمردان ارتش جمهوري اسلامي ايران و يادآور دلاوری بزرگ مردانی از جنس ایمان و رشادت وصداقت است

#پیام حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی #امام_جمعه شاهین شهر به #مناسبت روز ارتش جمهوری اسلامی ایران
 
سلام بر ارتشیان ، شما مردان خدا که میراث دار خون شهیدانید پاینده باشید و سربلند. بیست و نهم فروردین ماه روز ارتش، روز بزرگداشت حماسه آفريني هاي غيورمردان ارتش جمهوري اسلامي ايران و يادآور دلاوری بزرگ مردانی از جنس ایمان و رشادت وصداقت است، كه در سايه رهنمودهای حکیمانه حضرت امام راحل (ره) با بذل جان و تقديم هزاران شهيد، نقش اساسي در پيروزي انقلاب اسلامی و تاسیس نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران داشته اند.
این روز بزرگ را به فرماندهان مومن و انقلابی ارتش جمهوری اسلامی به ویژه نیروی پرافتخار زمینی ارتش، درجه داران، افسران، کادر و سربازان عزیز این نیروی انقلابی تبریک و تهنیت می گوییم و یاد و خاطره بیش از ۴۸ هزار شهید گلگون کفن ارتش را گرامی میداریم. آروزمندم در سایه الطاف لایزال پروردگار تا سالیان سال در کنار خانواده خود سلامت و تندرست بوده و توفیق خدمت به مردم غیرتمند سرزمین مقدس ایران اسلامی را داشته، و در ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم (روحی و ارواحنا له الفداء) در اجرای منویات رهبر فرزانه ی انقلاب و فرماندهی معظم کل قوا (مد ظله العالی)، موفق و مقتدر باشید.