پیام تبریک امام جمعه شاهین شهر به مناسبت هفته دفاع مقدس
1400/06/31

امام جمعه شاهین شهر با صدور پیامی فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را تبریک گفت.

 متن پیام حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا هاشمی به شرح زیر است:

بسم رب الحسین علیه‌السلام

سلام بر مردانی که در لبیک به ندای هل من ناصر حضرت روح الله(ره)، ابراهیم ‌وار به آتش زدند، و موسی ‌وار به قلب آب، آنهایی که به دنبال عیسی بن مریم، ذکریا و یحیی رفتند و به نام نامی احمد مختار، بدر و خیبر دیگری آفریدند. آنان که به نام علی(ع) در دل هور به آبراههای صفین و جمل و نهروان زدند و ردپای عاشورا را گرفتند تا به حسین و عباس و زینب و سجاد علیهم السلام رسیدند و به تاسی از بزرگان دین مرگ را در آغوش کشیدند و شهادت و جانبازی و اسارت را به جان خریدند... ؛ سَلَامٌ عَلَيْكُمْ بِمَا صَبَرْتُمْ فَنِعْمَ عُقْبَى الدَّارِ

نوجوانان و جوانان و زنان و مردانی که در طول هشت سال جنگ همه کفر با همه اسلام، تمام هستی خویش را در راه دفاع از انقلاب و نظام مقدس اسلامی و تمامیت ارضی کشور و ناموس میهن عزیزمان در طبق اخلاص گذاشتند و در ظل رهبری پیامبرگونه بنیانگذار جمهوری اسلامی امام امت(ره) حماسه‌ای ماندگار را خلق کردند و جهانیان را به حیرت و تحسین واداشتند.

اینجانب ضمن عرض تسلیت ایام اربعین حسینی(ع)، و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان و خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و رزمندگان اعم از سپاهی، ارتشی، نیروی انتظامی و بسیجی، آغاز هفته دفاع مقدس را به ملت بزرگ ایران و مردمان مومن و میهن دوست شهرستان شاهین شهر و میمه تبریک عرض می نمائیم.